Що буде з ринком землі в Україні?

Нещодавно наш СЕО та засновник компанії Андрій Усенко поспілкувався з Дмитром Карпиловским з Укр Інвест Клубу  про поточний стан земельних інвестицій,  роботу Твоє Коло в умовах війни та що відбувається в агросекторі.

Найважливіші підсумки: 

– земля була і залишається надстабільним і перспективним інвест-активом. Її не знищити, не зруйнувати у порівнянні з класичною нерухомістю. Навіть у випадку воєнних дій потрібен мінімальний час на приведення землі, до стану придатного для подальшої обробки і весняна посівна – головний цьому  доказ.

17.05.2022

– Агросектор значно менше піддатливий кризам, ніж будь-який інший сектор економіки, адже агропродовольча безпека як України, так і світу – пріоритетне завдання.  Над розв’язання проблеми експорту українського зерна працює багато країн та забезпечує свою підтримку. Нові логістичні шляхи точно будуть знайдені.

– Усі активи наших клієнтів залишаються в безпеці, вся земля в управлінні Твоє Коло на підконтрольній Україні території. Ми тримаємо комунікацію, як з орендарями, так і з інвесторами. Посівна йде за планом, а оренда буде виплачена вчасно.

– Інвестувати в українську землю треба і буде можливо з повноцінним відновленням роботи нотаріусів. Очікуємо що за 2-3 тижні нотаріуси отримають доступ до реєстрів і зможуть посвідчувати угоди;

– У нас є що запропонувати інвестору. Згідно з нашою бізнес-моделлю ми спочатку відбираємо, перевіряємо, викуповуємо земельні ділянки, а вже потім вони стають доступними нашим клієнтам. Частину таких ділянок, викуплених до початку війни, ми маємо в наявності, можемо формувати

пропозиції під запит та бронювати. До оформлення перейдемо – з початком роботи реєстрів та нотаріусів.

Інші цікаві новини