Що з моєю ділянкою?

#питання інвесторів
Три найчастіші питання від наших інвесторів зараз:

  1. Що з моєю ділянкою?
  2. Чи буде посівна?
  3. Чи отримаю я орендну плату?

Відповідаємо:

1.Усі земельні ділянки – це 100% приватна власність інвесторів, як і раніше вони залишаються в оренді у агрокомпаній. Будь-які дії з продажем/придбанням будуть відновлені разом з  відновленням доступу до державних реєстрів та повноцінною роботою нотаріату. Якщо земельна ділянка знаходиться/лась в зоні військових дій  – по їх завершенню буде проводитися детальна перевірка ділянки та вжиття всіх необхідних заходів для проведення посівної кампанії. В першу чергу це в інтересах агрокомпанії-орендаря.

19.04.2022

2.Посівна кампанія активно проводиться практично в усіх областях України на усіх доступних територіях. Агрокомпанії роблять максимум для отримання урожаю та забезпечення агропродовольчої безпеки.

Ми пристально слідкуємо за перебігом посівної в областях, де маємо земельний банк  в управлінні. Так зокрема в Хмельницькій, Вінницькій, Полтавській областях активно триває посівна, площі посівів вийдуть на планові рівні.  У Чернігівській, Сумській та Житомирській – ситуація складніша,    але весняні польові роботи розпочались навіть в цих областях.

Продовжуємо слідкувати за ситуацією в кожному окремому районі.

3.Інвестори отримають орендну плату і ми докладаємо для цього усіх зусиль. Важливо сказати, що інвестори Твого Кола більш захищені, адже, по-перше, вони мають підписаний договір оренди з агрокомпанією, що регулює виплату, по-друге, договір управління з нашими гарантіями.

Інші цікаві новини