Як працюватиме управляюча компанія після війни?

#питання інвесторів 

Ми продовжуємо рубрику  #питання інвесторів.
За останні кілька тижнів отримували їх як від інвесторів, так і від партнерів по ринку.

  1. Як працюватиме управляюча компанія після війни? Чи зміниться формат роботи?
  2. Чи маєте ви що запропонувати інвестору зараз і чи можете оформляти угоди?
  3. Яка ситуація буде з ціною на землю?
01.05.2022

Відповідаємо:

1️⃣  Наразі вважаємо, що обрана бізнес модель є досить надійною і в першу чергу орієнтована на інтереси інвесторів. Ми не лише підбираємо найбільш інвестиційно привабливі ділянки, а й забезпечуємо додаткові гарантії через договори управління.

Інвестиції в землю виявилися більш надійними ніж в класичну нерухомість, тому після війни ми очікуємо на зміну пропорції в інвестпортфелях наших клієнтів на користь землі.

2️⃣  Ми маємо частину землі, доступну до інвестування, можемо формувати пропозиції та бронювати конкретні ділянки за охочими інвесторами. Проте юридичне оформлення зможемо розпочати не раніше відновлення роботи державних реєстрів:  ДЗК та ДРРПНМ.

3️⃣ До закінчення війни не дуже коректно робити прогнози економічних показників, проте можемо поділитися своїми очікуваннями:

  • вважаємо, що не буде суттєвих просадок у ринковій вартості землі по завершенню військового стану, певний період часу показник може коливатися на довоєнному рівні
  • пришвидшувати розвиток земельних відносин можуть зміни в законодавстві, спрощення нотаріальних процедур чи зняття обмежень щодо обсягу землі чи можливості придбання юридичними особами
  • вступ України до Євросоюзу також сприятимуть зростанню ціни на землю, це підтверджує досвід багатьох країн сусідів.

Якщо у вас залишаються додаткові питання – залишаємо наші контакти та будемо раді на все відповісти:

Інші цікаві новини